
Projector
in Delhi






₹ 4,49,998Get Latest Price
| Type | LCD |
| Display Type | 4K |
| Projector Weight (Kg) | 12 KG |
| Dimensions | 520 x 192.7 x 447 mm / 12.7kg |
| Projection Size (Inches) | 300" |
| Lamp Life (hour) | 20000 |
| Image Size Diagonal | 300" |
| Light Source Wattage | 220 - 240V, Laser on 302W, Laser on (ECO) 198W, Standby Mode 2W, Energy Saving 0.4W |
| Projection Distance (Meters) | 12 ft |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |





Interested in this product?Get Latest Price from the seller