

Gladwin 65 inch Smart Interactive Panel For Conference
₹ 95,000
| Size | 65 Inch |
| Color | Black |
| Brand | Gladwin |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| HDMI Ports | 3 |
| Input Type | Finger Touch |
| Response Time | 4ms |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Video
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Sep 2020
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Apr 2015
- GST
- 07**********1ZF
- Import Export Code (IEC)
- *******17B
Established in the year 2020, We “Gladwin Technologies” are the leading Manufacturer, Importer, Exporter And Service Provider of Gladwin Interactive Flat Panel With Infrared Touch, Smart Interactive Panel For Conference, Video Conferencing Solutions, LCD Pressure Sensitive Blackboards, Interactive Flat Panel With Capacitive Touch, etc. We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as per their gratifications. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.
We help you solve your most critical challenges in education to drive student success.
The education landscape is continuously evolving. It's why we’re focused on providing you the technology, tools and support to transform to meet the specific needs of your students. We are your partner in change working alongside with you to enable success for your institution or organization with innovative technologies and services.









