

1.5 A 65W Dell Laptop AC DC Adapter, Input Voltage: 240V
₹ 1,300/Piece
| Power Output | 65 W |
| Compatible Brand | Dell |
| Current | 1.5 A |
| Port Type | Type C |
| Warranty | 1 Year |
| Input Voltage | 240V |
| Output Voltage | 19.5 Volts |
| Material | ABS Plastic |
| Usage/Application | For Laptop |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Frequency | 50 Hz |
| Dimensions | 4.7 x 2.8 x 10.8 cm (WxDxH) |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Aug 2023
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Dec 2022
- GST
- 27**********1ZA
Established in the year 2023 at Mumbai, Maharashtra we "Narayan Technology” are a "Individual Proprietor", engaged as the foremost Wholesaler Of Laptop Accessories









