

Product Brochure
75inch Study N Learn Interactive Flat Panel
₹ 1,35,000
| Size | 75 Inch |
| Brand | Study n Learn |
| Panel Type | LED |
| Usage/Application | Education |
| Resolution | QHD (2560 x 1440) |
| Effective Touch Area | 65" x 46" |
| RAM | 8GB |
| ROM | 32GB |
| HDMI Ports | 2 |
| Power Consumption | 300W |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | 75 इंच स्टडी एन लर्न इंटरएक्टिव फ्लैट पैनल |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Greater Noida |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image





About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2021
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Apr 2014
- GST
- 09**********1ZO
Established in the year 2021 Uttar Pradesh At Greater Noida We "Crescent Technologies", Engaged as, Wholesaler, Retailer & Service Provider. We Are Provided In Interactive Flat Panel, Attendence System, Webcom Pen Tablet And Many More
Under the valuable guidance of our mentor, Mr. Gaurav Kumar Sharma , we are growing with a notable rate in the market. He has spent long years in the industry to have rich industrial experience enabling us to understand the varied requirements of our clients.
Under the valuable guidance of our mentor, Mr. Gaurav Kumar Sharma , we are growing with a notable rate in the market. He has spent long years in the industry to have rich industrial experience enabling us to understand the varied requirements of our clients.









