

Product Brochure
90N9004KIN Lenovo Gaming PC
₹ 94,550
| Model Name/Number | 90N9004KIN |
| Brand | Lenovo |
| Processor | i7 |
| Operating System | Windows 10 Home 64 |
| Memory Size | 8GB |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Speed | 2.90Ghz |
| Warranty | 3 year |
| Number of USB Ports | 2 |
| Cache | 16MB |
| Power | 380W |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Fan RPM | 7200 |
| SSD Size | 256GB |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2014
- GST
- 29**********1ZX
Bhawani Computer Inc - wholesalerand trader of lg computer monitor, dell led monitor & acer computer monitor since 2007 in Bengaluru, Karnataka.









