



Wireless or Wi-Fi AC1200 TP Link Router
New Delhi
₹ 5,000/Piece
| Color | Black |
| WAN Ports | 1 |
| Brand | TP Link |
| Connectivity Type | Wireless or Wi-Fi |
| Antennas | 4 |
| Width | 22.9cm |
| Item Height | 3.6cm |
| Voltage | 12V |
| Weight | 330gm |
| Availability | In Stock |
Eazycorp India Private Limited
GST- 07**********2Z2 Mobile E-Mail 7 yrs
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jun 2018
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2018
- GST
- 07**********2Z2
Eazycorp India Private Limited provides the one stop solution for IT & ITES product and services.
We firmly believe in understand the customer's requirement and thereupon providing the best customized solution
Eazycorp India Private Limited was established in the year 2014 with a vision to provided END to END system Integration solution & quality service provider to our customers for wired, wireless networks. Passive and Active products for Data and Voice, UPS system, PC and servers, Desktop, Software, CCTV, LCD Projector, Trunkey Projects for Data Centre, Office Interior etc. Across India in Government and Corporate sector. We also offer our product and services on various E-Commerce platform like Amazon, India Mart and GEM as well.
Eazycorp India Private Limited provides System and Network Integration solutions across various segments to become their preferred IT business partner. To fulfill the need of providing state of the art solutions we have collaborated with the world's best principles and technologies to arrive at the most cost effective and scalable solutions for our clients.
We have worked hard today providing quality services so as to achieve high customer satisfaction and retention









