

AMD Radeon Graphic Cards, Memory Size: 1 Gb
₹ 2,500
| Warranty | 1 Year |
| Brand | AMD |
| Memory Clock | 5010 MHz |
| Dimension | 12.7 x 4.6 x 24.7 cm |
| Memory Size | 1 GB |
| Display Resolution | 2560x1600p |
| Packaging Type | Box |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2024
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Oct 2003
- GST
- 27**********1ZX
- Import Export Code (IEC)
- *******298
Marc Computers was established in the year 2001. We are Exporter,Wholesale,Trader,Distributor,Retailer and Importer of Computer Motherboard, Hard Disk, SMPS System, Intel Processor and Desktop Computers. We have superior quality, high precision and long lasting performance are some of the key hallmarks of our products. By leveraging our full abilities, we have been successfully able to cater to the requirements of various industries where these products are demanded on a wide scale. Our endeavors are actually directed towards achieving the highest level of customer satisfaction. This, we aim to achieve with our constant efforts to understand clients' specifications and meet them in the most cost efficient manner.








