

Anabolic Mass Gainer 3Kg
₹ 2,049/Piece
| Pack Type | Jar |
| Diet Type | Vegeterian |
| Form | Powder |
| Brand Name | CBM Rich |
| Shelf Life | 36 Months |
| Usages | To help individuals gain muscle mass and size |
| Size | 2827g |
| Protein | 85g |
| Calories | 2200 |
| Carbs | 428 g |
| Flavour Type | Butterscotch |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Noida |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image





About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Dec 2014
- GST
- 09**********1Z5
Fitness Funda 4 U - Wholesaler Of Lean Mass Gainer, Bulk Mass Gainer & Deca Gainer Since 2009 In Noida, Uttar Pradesh.









