

Animal Feed Mill Machine
₹ 70,000
| Type of Machine | Feed Mixers |
| Capacity | Other |
| Motor Power | Other |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Weight | 150 kg |
| Dimensions (LxWxH) | 1650X1050X1450 mm |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 240 V |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Sep 2022
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Manufacturer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Jan 2023
- GST
- 29**********1ZK









