





Ant Esports ICE 110 Mid Tower Computer Case
Mumbai
₹ 2,290/Piece
| Liquid Cooling Support (Maximum) | 240 ml |
| Liquid Cooling | 120mm F & 120mm R |
| Pre-Installed Fans | Pre-Installed - 3 x 120mm Front Fans and 1 x 120 mm Rear Fan ; Fan Support - Front : 3 x 120/140 mm |
| Dimensions (L x W x H) | 36x20x45.6cm |
| Expansion Slots | 7 Expansion Slots, 2 x 3.5" Drive Bay, 2 x 2.5" Drive Bay |
| Pack Type | ANT-ESPORTS BOX |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | एंट ईस्पोर्ट्स आईसी-110 मिड-टॉवर कंप्यूटर केस/गेमिंग कैबिनेट |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2017
- GST
- 27**********1ZE
Established in the year of 2016, We “M Tech World” are Trader, Wholesale Business and Retail Business of an Desktop Computer, Apple Mac Book, Barcode Printers and LED Monitor etc. We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as per their gratification. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.
For our accomplishment story, we are grateful to our Mr. Vachana Ram Rupa , whose continual backing and direction have been useful to us for attaining exponential development in the current market









