

Apple M1 Macbook Air Laptop
₹ 67,000
| Processor | M1 |
| Memory Size | 256 GB SSD |
| Brand | Apple |
| Model Number | Macbook Air |
| Display Size | 13.6 inch (Diagonal) |
| Resolution | 2560x1664 Pixel |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Operating Temperature | 35 Degree C |
| Relative Humidity | 90% Non Condensing |
| Dimension | 1.13x11.97x8.46 inch (HxWxD) |
| Weight | 1.24 kg |
| Operating System | Mac OS |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2023
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2020
- GST
- 07**********1ZT
Jai Bajrang Electronic Private Limited is A Wholesale Trader of Apple Iphone And Apple Watch Since 2011 in New Delhi, Delhi.









