




Apple M1 MacBook Pro
New Delhi
₹ 2,19,900
| Color | White |
| Processor | Apple M1 |
| RAM | 16GB |
| Series | M series |
| Model Name/Number | MacBook Pro |
| Brand | Apple |
| Screen Size | 14.2inch |
| Display Type | Liquid Retina XDR Display |
| Number Of Speaker | 6 |
| Hard Drive | 512GB SSD Storage |
| Number Of Ports | 4 |
| Power | 140W |
| Availability | In Stock |
Digital Retail
GST- 07**********1Z3 Mobile E-Mail 8 yrs
★★★★★★★★★★
3.3 (15)Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2017
- GST
- 07**********1Z3
Incepted in the year 2015, “Digital Retail” is a distinguished Wholesaler, Retailer offering an enormous consignment of Apple Ipad, Apple Watch, Apple Airpods etc.








