

APPLE MACBOOK AIR 13 INCH /MW133HN/A (M4 CHIP/16GB RAM/512GB SSD/ MIDNIGHT/1 YR WARRANTY)
₹ 99,000
| Screen Size | 13 inch |
| Processor | M4 chip |
| Chip | M4 chip |
| RAM | 16 GB |
| Memory Size | 16GB unified memory 512GB SSD storage |
| CPU | Apple M4 chip with 10-core CPU, 10-core GPU, 16-core Neural Engine |
| display | 34.46 cm (13.6") Liquid Retina display with True Tone |
| camera | 12MP Center Stage camera |
| ports | MagSafe 3 charging port Two Thunderbolt 4 ports |
| Adapter | 35W Dual USB-C Port Power Adapter |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | एप्पल मैकबुक एयर 13 इंच M4 चिप/16GB रैम/512GB एसएसडी/ मिडनाइट/1 वर्ष वारंटी/MW133HN/A |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image






About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2017
- GST
- 27**********1ZC
Established in the year 2011 at Maharashtra, India. We " Synergy " are Sole Proprietorship based firm, involved as the Wholesale Sellers and Retailer of Dell Laptop, HP Laptop, iPhone Mobile and much more. All our products are getting widely acclaimed among the large clientele for their exclusive designs, superior quality, and reliability. Apart from this, our ability to maintain timelines as well as quality in the assortment, providing cost effective solutions and assurance to make timely shipment of the orders placed by customers have assisted us positioning our name in the list of top-notch companies of the industry.









