

Apple Macbook Air A1466
₹ 25,990
| Memory Size | 8GB |
| Wi-Fi standards supported | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| CPU | Core i5 Processor |
| Storage Capacity | 256GB SSD |
| Screen Size | 13.3" |
| Usage/Application | Commercial |
| Color | Silver |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2013
- GST
- 27**********1Z7
We "NS Infotech" are engaged in wholesaling and trading a high-quality assortment of Desktops, Laptops, Servers, CCTV Camers, PC Gaming Graphics Card, Laptop Gaming Graphics Card, Gaming PC, Gaming Laptop, Gaming Processor, Gaming Headsets, Gaming CPU Cabinet. We are a Sole Proprietorship company that is established in the year 2012 at Mumbai, Maharashtra, India and are connected with the renowned vendors of the market who assist us to provide a qualitative range of products as per the global set standards.
Under the supervision of "Mr. Naresh Jain", we have attained a dynamic position in this sector.
Under the supervision of "Mr. Naresh Jain", we have attained a dynamic position in this sector.









