

Apple MacBook Air Space Grey MWTJ2HN/A 2020
₹ 81,500
| Brand | APPLE |
| Hard Drive Size | 256GB SSD |
| Model Name/Number | MWTJ2HN/A |
| Screen Size | 13.3" |
| Series | MacBook Air |
| RAM | 8GB |
| Color | Silver |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Jun 2022
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Nov 2019
- GST
- 27**********1Z2
- Import Export Code (IEC)
- *******13R
Established in the year of 2022 , We “Max IT Solution” are Wholesaler, Trader of an Desktop Computer, SSD, Processor, Led Monitor, Lenovo Laptop, UPS etc. We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as per their gratification. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.









