
Refurbished Apple Laptop
in Delhi












New Delhi
₹ 1,99,900Get Latest Price
| Maximum storage | 1TB SSD |
| Screen Size | 14.2 inches |
| Internal Memory | 24gb |
| Apple chip | M4 |
| native resolution | 3024 x 1964 |
| display | liquid retina XDR display |
| cpu | 10 core |
| gpu | 10 core |
| weight | 1.55kg |
| height | 1.55 cm |
| width | 31.26 cm |
| depth | 22.12 cm |
| connectivity | wifi 6e, bt 5.3 |
| Availability | In Stock |
GST- 07AADCV4910A1ZT Mobile E-Mail 2 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller