
Refurbished Apple Laptop
in Gurugram



Gurugram
₹ 2,49,900Get Latest Price
| Processor | M4 |
| RAM | 24 GB |
| Maximum storage | 512GB SSD |
| Screen Size | 16.2 inches |
| Resolution | 3456x2234 resolution |
| Internal Memory | 512GB SSD |
| Maximum Memory Supported | 512GB SSD |
| Availability | In Stock |
GST- 06AALCP8719P1ZJ 10 yrs Mobile E-Mail
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Gurugram |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller