




14.2 inches Apple Macbook Pro Laptop
New Delhi
₹ 1,50,000
| Processor | M1 |
| RAM | 8 GB |
| Maximum storage | 256GB SSD |
| Screen Size | 14.2 inches |
| Resolution | 2560x1600 resolution |
| Internal Memory | 68GB |
| Maximum Memory Supported | 256GB |
| Dedicated Graphic Memory Capacity | yes |
| Memory Technology | Apple |
| Clock Speed | yes |
| Availability | In Stock |
H And K Promotions
GST- 07**********1ZDTrustSEAL Mobile E-Mail 11 yrs
★★★★★★★★★★
3.9 (446)95% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2014
- GST
- 07**********1ZD
Incepted in the year 2015 at Delhi (Delhi, India), we “H And K Promotions” are Partnership based company, engaged in trading and wholesaling of Power Banks, Smart Watch, Tablet Mobile, Dry Iron, Computer Mouse And Speaker,etc. Under the management of “Kapil Kumar” we have achieved a perfect position in the industry. We also impart Android Development Service.









