

Intel Core I5 8th Gen Silver Apple MQD32HN Macbook Air, 8gb
₹ 84,900
| Model Name/Number | MQD32HN |
| RAM | 8GB |
| Processor | Intel Core i5 8th Gen |
| Color | Silver |
| Operating System | Mac |
| Resolution | 2560x1600 pixels |
| Brand | Apple |
| Height | 0.11 -0.68 inch |
| Dimensions | 160.00 x 210.00 x 17.00 mm |
| Weight | 1.35 kg |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Pune |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Nov 2019
- GST
- 27**********1ZS
Established in the year 2016 at Pune, Maharashtra, we “Jhst Retailers” are a Hindu Undivided Family based firm, engaged as the foremost Wholesale Trader of Apple Macbook Pro, Mobile Cover, etc. Our products are high in demand due to their premium quality and affordable prices. Furthermore, we ensure to timely deliver these products to our clients, through this we have gained a huge clients base in the market.








