



Assembled Desktop Computer
Mumbai
₹ 35,000/Piece
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Graphics | NVIDIA 2 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| SMPS Wattage | 550 W |
| Wi Fi | Yes |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Mar 2023
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2017
- GST
- 27**********1ZN
Established in the year 2023, Mumbai, Maharashtra, India, we "Tech Idea" are a Proprietorship Firm, engaged as the Wholesaler Trader and Retailer of Onion Laptop, Keyboard And Mouse Combo, Graphics Card and many more.









