
All-in-one Desktop Computer
in Thane






₹ 55,000/Piece
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Gaming Cabinet |
| Graphics | NVIDIA 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Cabinet Brand | Antec |
| SMPS Wattage | 650 W |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Thane |
| Shipping | As per delivery location |




Interested in this product?Get Latest Price from the seller