




Asus Zenbook 14 OLED UX3402VA KN542WS Laptop, Core i5
Coimbatore
₹ 90,990
| Processor | Core i5 |
| Brand | Asus |
| Model Number | UX3402VA KN542WS |
| Color | Foggy Silver |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Display | 14.0-inch |
| Integrated GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Memory | 16GB RAM |
| Storage | 512GB |
| Weight | 1.39 Kg |
| Web Camera | 1080p FHD Camera |
| Warranty | 1 Year |
| Battery Power | 75W |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Coimbatore |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2005
- GST
- 33**********1ZO









