

Asus Zenbook Laptop
₹ 36,500
| Brand | ASUS |
| Hard Drive Size | SSD 256GB |
| Model Name/Number | Zenbook 13 Ux331ual |
| Screen Size | 13.30-inch |
| RAM | 8GB |
| Processor | Intel Core i5 8th Gen 8250U |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Multimedia, Student, Business |
| Warranty | 1 Year |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Weight | 0.90 kg |
| Display Type | IPS |
| Graphic Card | Intel Integrated UHD Graphics 620 |
| Processor Cache | 6MB |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Coimbatore |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Feb 2015
- GST
- 33**********1ZC









