

Product Brochure
Ayurvedic Joint Pain Relief Oil, Pack Size: 60 ml
₹ 185/Bottle
| Pack Size | 60 ml |
| Pack Type | Bottle |
| Brand | VEDO- RELIEF ROLL ON |
| Packaging size | 60 ml |
| Application Area | Neck, Shoulder, Back, Knee |
| Usage | Joint Pain, Arthritis Pain, Muscle Pain |
| Shelf Life | 36 months |
| Packaging type | Roll on Bottle |
| Usage/Application | Joint Pain Relief |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | आयुर्वेदिक जोड़ों के दर्द से राहत देने वाला ऑइल, पैक साइज: 60 ml |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Panchkula |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Dec 2021
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Manufacturer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- July 2017
- GST
- 06**********1ZQ









