

Product Brochure
Ayurvedic Joint Pain Relief Oil - VICOFLAM OIL (60 ml)
₹ 115/Bottle
| Pack Size | 60 ml |
| Pack Type | Plastic Bottle |
| Brand | VICOFLAM OIL |
| Packaging size | 60 ml |
| Usage | Arthritis Pain, Muscle Pain, Stiffness, Joint Pain, Back Pain, Swelling |
| Packaging type | Bottle |
| Months | 24 MONTH |
| Herbal Oil | HERBAL OIL |
| Usage/Application | Joint Pain Relief |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | आयुर्वेदिक जॉइंट पेन रिलीफ ऑइल - विकोफ्लैम ऑइल (60 ml) |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Panchkula |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Mar 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- 51 To 100 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2017
- GST
- 06**********1ZI
We, Vinson Pharma from 2016 are famous amongst the esteemed wholesaler and trader of an exceptional quality assortment of Pharmaceutical Products. Offered products range consists of Multivitamin & Multimineral Syrup, Piracetam Injection IP, and Heath Supplement Syrup. The offered range is prepared using pure ingredients as per client need under the direction of domain experts. Also, these products are admired in the market for accurate composition, high effectiveness, and long shelf life.









