
Pigeon Dry Iron
in Delhi
New Delhi
₹ 300/PieceGet Latest Price



| Brand | Bajaj |
| Model Name/Number | DX 4 Ne |
| Wattage | 1000W |
| Warranty | 2 Year |
| Indicator Light(Y/N) | 2 m |
| Weight | 0.77 kg |
| Package Includes | 1 Dry Iron |
| Dimension (W x D x H) | 240 x 105 x 113 mm |
| Material | Plastic |
| Availability | In Stock |
GST- 07ETEPK3510G1ZZVerified Supplier 3 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller