

Bajaj DHX9 1000W Dry Iron
₹ 1,190/Piece
| Brand | Bajaj |
| Model Number | DX9 |
| Color | Ivoery |
| Soleplate Type | Cordless |
| Power Consumption | 1000 W |
| Height | 14 cm |
| Width | 14 cm |
| Depth | 8 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Jaipur |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 5 - 25 Cr
- IndiaMART Member Since
- Sept 2016
- GST
- 08**********1ZS








