





24 Inch BenQ MOBIUZ EX240N 24" VA Panel Full HD HDR Gaming Monitor
Mumbai
₹ 14,500
| Screen Size | 24 Inch |
| Panel Type | VA |
| Resolution | 1080p (1920x1080) |
| Series | Professional |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Screen Type | Flat |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Dimensions (HxWxD) | 18.26 x 54 x 42.17 cm |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | 24 इंच BenQ MOBIUZ EX240N 24" VA पैनल फुल HD HDR गेमिंग मॉनिटर |
Computronics Multivision Private Limited
GST- 27**********1ZVTrustSEAL Mobile E-Mail 9 yrs
3.4 (68)
88% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- 26 To 50 People
- Annual Turnover
- 25 - 100 Cr
- IndiaMART Member Since
- Apr 2017
- GST
- 27**********1ZV
Established in the year 1998 at Mumbai, Maharashtra, we “Computronics” are a Private Limited Company based firm, engaged as the foremost Wholesale Trader of Computer Motherboard, Computer Printer, Portable Laptop and Personal Desktop. Our products are high in demand due to their premium quality, seamless finish, different patterns and affordable prices. Furthermore, we ensure to timely deliver these products to our clients, through this we have gained a huge clients base in the market.









