
Led Monitor
in Mumbai
Mumbai
₹ 31,000Get Latest Price
| Screen Size | 24 Inch |
| Panel Type | IPS |
| Resolution | 2K (2560x1440) |
| Series | Professional |
| Screen Type | Flat |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Dimensions (HxWxD) | 22.8 x 53.3 x 52.2 cm |
| Dimensions (HxWxD) (w/o Base) | 22.8 x 53.3 x 52.2 cm |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | 24 इंच BenQ RD240Q 24" WQXGA प्रोग्रामिंग LED मॉनिटर |
GST- 27AAGCC5940C1ZVTrustSEAL 8 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller