

Black Stag Fruit Punch Flavour Pre Workout, Packaging Size: 250g
₹ 1,295/Jar
| Pack Type | Jar |
| Flavor | Fruit Punch |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 36 Months |
| Packaging Size | 250g |
| Brand Name | Core Nutrition |
| Energy | 36 Kcal |
| Protein | 0g |
| Total Carbohydrate | 9g |
| Sodium | 542mg |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Pune |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2018
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Jan 2017
- GST
- 27**********1ZV
Established in the year 2011, Pune Maharashtra, India, we "Optimax Nutritions Pvt. Ltd." are a Proprietorship Firm, engaged as the Wholesaler Trader of Whey Protein Isolate, Lean Mass Gainer, Creatine Monohydrate and many more









