
Noida
Aman Stores
Mobile E-Mail 6 yrs
Call 0
Contact Supplier
Indiamart Member Since
Mar 2020
BLUE ELASTIC PIPE
₹ 26/Meter
| Diameter | 25 mm (1 inch) |
| Pipe Diameter | 1 Inch (25mm) |
| Material | Rubber |
| Pipe Type | Transparent |
| Stretch Ratio | 1:3 |
| Length | 20 m |
| Application | Water |
| Temperature Range | Up to 60 °C |
| Availability | In Stock |

Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Noida |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- IndiaMART Member Since
- Mar 2020








