
Modular Furniture
in Delhi

New Delhi
₹ 23,900/PieceGet Latest Price
| Brand | Tridiva |
| Size (Inch) | 72W x 36D |
| Material | Particle Board |
| Condition | New |
| Shape | Rectangular |
| Design Type | Modular |
| Height (Feet) | 2'6" |
| Colour | Standard Colour = Vermount (Dark Brown) , Walnut |
| Portable | Yes |
| Number of Drawers | No |
| Primary Material | Melamine finish on Particle Board |
| Surface Finishing | Matt |
| Number of Seat | 1+3 |
| Model Number | TRST180120ND |
| Thickness (Millimetre) | 30mm thick |
| Warranty | 12 months (Against manufacturing defects only) |
| Wood Type | Particle Board |
| Packaging Type | Box |
| Availability | In Stock |
GST- 07AADCT1758N1ZWVerified Supplier 14 yrs
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller