

Product Brochure
2400 dpi 12 COLORJET VERVE HYBRID Y3220Y UV FLATBED / ROLL TO ROLL PRINTER
₹ 58,30,000
| Printing Width | More Than 2000 mm |
| Print Resolution | 2400 dpi |
| Printheads | 12 |
| Printhead Cleaning System | Automatic |
| Media Thickness | 100 mm |
| Voltage | 220 V |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2020
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Service Provider and Others
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2020
- GST
- 24**********1ZM
Established in year 2020, “Rang Singh Tech Private Limited ” is Manufacturer Wholesaler Service Provider of Canon Large Format Printers, Heat Press Machine, Solvent Printer, Canon Multifunction Printer, Printing Machine, Lamination Machine, Epson Large Format Printer etc.









