

Product Brochure
CP Plus URP H65FN1 Interactive Panel, Size: 65 Inch
₹ 94,500
| Size | 65 Inch |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Panel Type | DLED |
| Brand | CP Plus |
| RAM | 4GB |
| ROM | 32GB |
| HDMI Ports | 1 |
| Model No | URP H65FN1 |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Pune |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Sept 2017
- GST
- 27**********1ZS









