
Hard Disk Drive
in Mumbai






Mumbai
₹ 10,500/PieceGet Latest Price
| Memory Size | 600 GB |
| Brand | DELL |
| Material | Metal |
| Model Name/Number | Dell 7YX58 600GB SAS 10K 6GBPS 2.5" Drive ST600MM0006 9WG066-150 |
| Capacity | 600 GB |
| Warranty | 90 Days |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller