
Business Laptop
in Mumbai





Mumbai
₹ 32,500Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Inspiron |
| Model Name/Number | Inspiron 14 |
| Operating System | Windows 10 |
| Graphic Card | 2GB NVDIA |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Interested in this product?Get Latest Price from the seller