



Dell Inspiron 14 AMD Ryzen 5 Laptop
Coimbatore
₹ 57,590
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Inspiron |
| Model Name/Number | 14 |
| Operating System | Windows 10 |
| Warranty | 1 Year |
| Graphic Card | AMD Radeon Graphics |
| Battery Backup | 8 Hours |
| Usage/Application | Personal Use |
| Brand | Dell |
| Power | 65W |
| Wireless | MediaTek WiFi 6 MT7921, 2x2, 802.11ax, MU MIMO, Bluetooth Wireless Card |
| Availability | In Stock |
Swift Technologies
GST- 33**********1Z8 Mobile E-Mail 5 yrs
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Coimbatore |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jun 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- July 2020
- GST
- 33**********1Z8








