



Dell Inspiron 5370 Laptop, 11 inches, Core i5
Madurai
₹ 49,500
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 11 inches |
| Series | Inspiron |
| Model Name/Number | Inspiron 5370 |
| Operating System | Windows 10 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Brand | Dell |
| Chipset | Inte |
| Processor Speed | 1.8 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| HDD Type | SSD |
| Graphics Memory | 128 MB |
| Availability | In Stock |
Global Solutions
GST- 33**********1ZOTrustSEAL Mobile E-Mail 1 yr
★★★★★★★★★★
3.7 (7)60% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Madurai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2019
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Dec 2024
- GST
- 33**********1ZO








