



Dell KM3322W Wireless Keyboard Mouse
New Delhi
₹ 1,075/Piece
| Number Of Buttons | 3 Buttons |
| Usage/Application | Laptop And Computer |
| Color | Black |
| Mouse Type | Wireless |
| Material | Plastic |
| Model Name/Number | KM3322W |
| Power Source | Battery Powered |
| Voltage | 240 V |
| Weight | 426.6 g |
| Wireless Distance | 2 m |
| Design Type | Elegant |
| Device Type | Wireless |
| Brand | Dell |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 25 - 100 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2011
- GST
- 07**********1ZX
Established as a Proprietor Firm in the year 1995, we “Yash International” are a leading Wholesale Trader of a wide range of LED Monitor, Computer Mouse, etc.









