





Dell KM3322W Wireless Keyboard Mouse
New Delhi
₹ 1,080/Piece
| Mouse Type | Wireless |
| Brand | Dell |
| Weight | 497.12gm |
| Color | Black |
| Model Name/Number | KM3322W |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 44.92 x 12.3 x 2.53 cm |
| Usage/Application | Computer |
| Size Mm | 44.92 cm x 12.3 cm x 2.53 |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Material | Plastic |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Mouse Size | 5.832 x 10.49 x 3.887 cm |
| Mouse Weight | 57.8gm |
| Supported Battery Type | AAx1 |
| Compliant Standards | AES-128 |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- May 2014
- GST
- 07**********1Z0
Established in year 2010, Royal Computers is known as a reputed wholesale trader of quality Desktop Switch, Computer Hard Disk and Mobile Charger. Our range of products is manufactured according to the needs of our client at our vendor's end. In order to maintain flawless supply, we have a team of qualified and well versed professionals.









