








Dell Latitude 3420 Laptop
Mumbai
₹ 55,229
| Brand | Dell |
| Model Name/Number | 3420 |
| RAM | 4 GB |
| Color | Black |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Battery Backup | 8 hours |
| Connectivity Type | Bluetooth, Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.4 GHz |
| Maximum Memory Supported | 32 GB |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Memory Technology | DDR4 |
| Processor Brand | Intel |
| RAM Size | 4 GB |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Sep 2018
- Legal Status of Firm
- Partnership
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Mar 2021
- GST
- 27**********1Z9
Established in the year 2008 at Mumbai, Maharashtra, We "Digital Technologies” are a Partnership Firm based firm, engaged as the foremost Wholesale Trader Of Asus Laptops and Dell Headset etc.









