
Second Hand Laptop
in Nagpur





₹ 25,000
| Processor | i3 |
| Storage | 128GB SSD |
| Brand | Dell |
| Operating System | Windows 7 |
| No. Of Cell | 3-4 |
| Power | 45-65 W AC |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Battery Life | 3-5 Hours |
| Screen Size | 14"-16" |
| RAM | 8 GB |
| Memory Size (RAM) | 4GB |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Nagpur |
| Shipping | As per delivery location |




Interested in this product?Get Latest Price from the seller