

PVC Disposable IV Infusion Set
₹ 12/Piece
| Tube Material | PVC |
| Tube Length | 125 cm |
| Diameter | 5mm |
| Disposable Type | Single Use |
| Liquid Filter | 0.2 m |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image


About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2020
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Dec 2020
- GST
- 27**********1Z9
- Import Export Code (IEC)
- *******06H
Established in the year 2020, Mumbai, Maharashtra. We " Unnati Chempharma" are a Proprietorship Company Engaged As Wholesaler Of Pharmaceuticals Tablets And Many More.







