
Stainless Steel Floor Drain
in Thane




₹ 18,000/unit
| Material Grade | SS 304 |
| Surface Finish | Mill Finish |
| Bearing Bar Size | 20x3 mm |
| Height | 25 mm |
| Sheet Size (W X L) | 1220mm X 3660mm |
| Panel Size | 1220x3660 mm (4x12 ft) |
| Load Capacity | Medium Duty |
| Material | SS |
| Grating Thickness | 5 mm |
| Brand | Nice Equipment |
| Country Of Origin | India |
| Availability | In Stock |
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Vasai |
| Shipping | As per delivery location |



Interested in this product?Get Latest Price from the seller