
Mumbai
NTL Pharma
GST- 27**********1Z1 Mobile E-Mail 3 yrs
★★★★★★★★★★
3.8 (144)70% Response Rate
Contact Supplier
Legal Status of Firm
Proprietorship
GST Registration Date
Apr 2022
Annual Turnover
1.5 - 5 Cr
Indiamart Member Since
Oct 2022
Drotacan inj 2ml
| Brand | american remedied |
| Packaging Size | 2 ml |
| Brand Name | Drotacan inj 2ml |
| Manufacturer | american remedies |
| Packaging Type | 2ml |
| Composition | Drotaverine Hcl |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |
| Medicine Type | Finished Product |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |

Find related categories
Shipping Information
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image




About the Company
- GST Registration Date
- Apr 2022
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Oct 2022
- GST
- 27**********1Z1
- Import Export Code (IEC)
- *******42C
Incepted in the year 1975, “NTL Pharma” is a distinguished wholesaler offering an enormous consignment of Pharmaceutical Medicines, Antibiotic Medicine, Pain Reliver Medicine etc.









