

Dymatize Elite Whey 100, 2100g
₹ 7,000/Piece
| Packaging Size | 2100g |
| Brand | Dymatize |
| Serving Size | 36g |
| Total Fat | 2.5g |
| Saturated Fat | 1.5g |
| Cholesterol | 75mg |
| Potassium | 230mg |
| Total Carbohydrate | 3g |
| Protein | 25g |
| Product Contains | Contains Milk, Peanut And Soy. |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Jun 2020
- Legal Status of Firm
- Limited Company
- Nature of Business
- Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2021
- GST
- 07**********1ZV
- Import Export Code (IEC)
- *******87C
Incepted in the year 2015, “Cyzer Distribution OPC Private Limited” is a Cyzer Distribution is Official Importer and Distributor of Ronnie Coleman Signature series in India , Ultimate nutrition in India. other brands we import are Dymatize Europe , CNP professional , Insane Labz, GAT Sports, RCSS, Stacker2 Europe ,
Official Website :
Contact us for Sales/Distribution/Wholesale Enquiry : sales@cyzerdistribution.com
Contact us for Customer Support/Authenticity : customercare@cyzerdistribution.com
Official Website :
Contact us for Sales/Distribution/Wholesale Enquiry : sales@cyzerdistribution.com
Contact us for Customer Support/Authenticity : customercare@cyzerdistribution.com








