

Dymatize Nutrition Elite Whey Protein, 5 kg
₹ 5,500/Piece
| Packaging Size | 5 kg |
| Brand | Dymatize |
| Shelf life | 2 Year |
| Packaging Type | Jar |
| Protein | 25 g |
| BCAAS | 5.5 g |
| Lecuine | 2.7 g |
| Sugar | 2 g |
| Usage | Food Supplement |
| Availability | In Stock |
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image



About the Company
- GST Registration Date
- Jul 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Retailer
- Number of Employees
- 11 To 25 People
- Annual Turnover
- 0 - 40 L
- IndiaMART Member Since
- Mar 2020
- GST
- 07**********1ZL
Established in the year 2016 at New Delhi, Delhi, we "Great India Enterprise" are a Proprietorship based firm, engaged as the foremost Wholesaler of Mass Gainer, Whey Protein etc.









