
Product Brochure
EVM M.2 (2280) 256GB SSD (EVMM2/256GB)
₹ 2,250
| Storage Type | Internal |
| Type | SSD |
| Form Factor | M.2 |
| Memory Size | 256GB |
| Style | SSD |
| Model Name/Number | EVMM2/256GB |
| Warranty | 5 YEAR WARRANTY |
| MAKE | EVM |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ईवीएम एम.2 (2280) 256जीबी एसएसडी (EVMM2/256GB) |
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
Product Image








About the Company
- GST Registration Date
- Jan 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 1.5 - 5 Cr
- IndiaMART Member Since
- Aug 2019
- GST
- 27**********1ZW
Establishment in the year 2018 in Mumbai, Maharashtra. We "Sonic It Solutions" are Sole Proprietership (Individual) based firm Included as Manufacturer of Computer Keyboard, Computer Mouse and more.
