



Executive Cabin Table
Jaipur
₹ 19,000
| Shape | Straight |
| Material | Laminated |
| Table Size | 6x3 ft (1800x900 mm) |
| Main Table Size | 1350*600 |
| Table Type | Executive, Modern |
| Storage | With Storage |
| Table Material | Particle Board, MDF |
| Leg Material | Metal |
| Table Top Finish | Laminate |
| Warranty | 1 Year |
| Base Material | Wood |
| Storage Type | Drawer Storage |
| Color | Oak |
| Top Finish | Laminate, Matte |
| Table Top Thickness | 25 mm |
| Top Thickness | 25 mm |
| Features | Wire Management |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | कार्यकारी लैमिनेटेड लकड़ी केबिन टेबल ड्रॉवर स्टोरेज (1350*600) के साथ |
Shayona Enterprises
GST- 08**********1ZHTrustSEAL Mobile E-Mail 9 yrs
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Jaipur |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Oct 2017
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Wholesaler/Distributor
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2016
- GST
- 08**********1ZH
Established in the year of 2014, We “Shayona Enterprises” are Manufacturer, Retailer, Trader, Supplier, Service Provider and Distributor of an Wooden Door, Laminate Sheet, PVC Door, Wall Panel, Alabaster Sheet, Jali Work, PVC Wallpaper, PVC Vinyl Flooring, Block Board and Wooden laminate Door. We direct all our activities to cater the expectations of customers by providing them excellent quality products as per their gratification. Moreover, we follow moral business policies and crystal pure transparency in all our transactions to keep healthy relations with the customers.
For our accomplishment story, we are grateful to our Mr. Manoj Modi, whose continual backing and direction have been useful to us for attaining exponential development in the current market.







