











Steel Panels False Flooring Panel, Top finish: HPL laminate, Panel size: 600x600 mm
Mumbai
₹ 360/sq ft
| Panel size | 600x600 mm |
| Panel material | Steel cement |
| Top finish | HPL laminate |
| Size | 600x600x33 mm |
| Floor height | 300 mm |
| Material | Steel Panels |
| Shape | Square |
| Surface Finishing | Matte |
| Usage/Application | Server Room |
| Service Location Type | Corporate Building |
| Thickness | 600x600x33mm |
| Color | Laminated finish |
| Finish Floor Height | 300mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | स्टील पैनल फॉल्स फ्लोरिंग पैनल |
Anaya Interiors
GST- 27**********1ZKTrustSEAL Mobile E-Mail 7 yrs
★★★★★★★★★★
3.9 (11)80% Response Rate
Find related categories
Shipping Information
| Price | Excluding all taxes |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | As per delivery location |
About the Company
- GST Registration Date
- Nov 2018
- Legal Status of Firm
- Proprietorship
- Nature of Business
- Trader - Retailer
- Number of Employees
- Upto 10 People
- Annual Turnover
- 40 L - 1.5 Cr
- IndiaMART Member Since
- June 2018
- GST
- 27**********1ZK
Established in the year 2019 at Mumbai, Maharashtra,.We “Anaya Interiors” are a Sole Proprietorship firm, engaged as the foremost Wholesale and Service Provider of False Ceiling,Carpet Tile etc.







